Az 2015 decemberében a Tóparti Fogyatékos Személyek Nappali és Átmeneti Ellátó Központja megnyitotta Agárdon a Velencei-tavi Vízi Sportiskola területén a mozgássérült emberek Rehabilitációs Központját 18. éven felülieknek.

Az intézmény alapellátás keretében nappali intézmény napközbeni elfoglaltságot nyújt, szabadidős programokat szervez  a rehabilitációs foglalkozások mellett, igény szerinti meleg ételt biztosít. Szakosított ellátás keretében az átmeneti bentlakást biztosít 24 órás felügyelettel, egy külön kialakított próbalakással, ahol minden háztartási eszköz az önálló élet gyakorlását, megtanulását szolgálja.

 Elérhető szolgáltatások a következők mindkét ellátási területen:

  • egyéni-, és csoportos fejlesztések
  • gyógytorna
  • gyógymasszázs
  • kulturális és szabadidős programokon való részvétel
  • mentálhigiénés és életmódbeli tanácsadás
  • ability park a fogyatékkal élők számára a mindennapi közlekedés során felmerülő akadályok legyőzésének gyakorlására
  • segédeszközök és vízi sportok megismertetése és kipróbálása

Várja Önt szakképzett, lelkes, empatikus csapat Agárd legszebb tóparti részén, új építésű, teljesen akadálymentesített, családias légkörben.

Kérésük lenne, hogy terjesszék a hírüket a tagok között, akiknek tudnának segíteni. Az alapítvány, egyesület, szervezet személyes vagy szakmai ismertségi körében legyen kedvesek az információt terjeszteni, hogy az Agárd közelében élők tudjanak erről a lehetőségről, és a rehabilitációra szoruló mozgássérült emberekhez eljusson az információ.

Előre is köszönjük!

További információ a következő elérhetőségeken:
Cím: 2484 Agárd, Tópart utca 17.
E-mail: rehabilitacio@toparti.hu
Telefon: +36-30/180-8895 / +36-30/415-7579 
Berdó Gábor

VVSI szóró VVSI szóró2